PŁAZDOM - Drewniane domy pod klucz

PŁAZDOM - Drewniane domy pod klucz

Szanowni Klienci.

Wychodząc na przeciw Waszym potrzebom i wymaganiom, firma Płazdom oferuje Wam wykonanie ekologicznych, funkcjonalnych i tradycyjnych góralskich domów z bali i płazów. Jesteśmy firmą rodzinną, w której doświadczenie jest przekazywane z pokolenia na pokolenie a nasze prace opieramy na sprawdzonej technologii z pod samych Tatr.


Drewniane domy pod klucz

Domy budujemy z naturalnego drewna, gdyż jest to materiał pewny, zdrowy, dający ciepło i wykorzystywany od setek lat. Prace wykonujemy na działce klienta, na terenie całej Polski. Odległość nie jest dla nas przeszkodą, gdyż posiadamy samochód przystosowany do transportu oraz rozładunku drewna. W naszej ofercie znajdziecie Państwo nie tylko prace budowlane i remontowe związane z drewnianymi domami, ale także wszelkiego rodzaju konstrukcje z drewna, w tym okna oraz drzwi, huśtawki, altany i tym podobne.

W swojej praktyce mieliśmy przyjemność współpracować z ośrodkami hotelarskimi takimi jak Hotel Bania w Białce Tatrzańskiej, gdzie wykańczaliśmy ekskluzywne apartamenty wzbogacając je o drewniane elementy i łoża. W ośrodku Tatrzański Gościniec, stworzyliśmy centrum SPA. Współpracujemy również z Centrum LOK, dla którego wykonaliśmy mobilne stoisko na targi fryzjerskie.

Firma Płazdom zlokalizowana jest w Leśnicy w pobliżu Zakopanego.


Misja

"Misją naszej firmy jest budowanie drewnianych ekologicznych domów całorocznych oraz domków letniskowych o różnej powierzchni. Specjalizujemy się przede wszystkim w budowie domów góralskich z płazy, połówek oraz domów konstrukcyjnych."

Kontakt z naszą firmą

Email: biuro@plazdom.pl

Kom: 723 779 299

Szanowni Klienci

Wychodząc na przeciw Waszym potrzebom i wymaganiom,
firma Płazdom oferuje Wam wykonanie ekologicznych, funkcjonalnych i tradycyjnych góralskich domów z bali i płazów.

Jesteśmy firmą rodzinną, w której doświadczenie jest przekazywane z pokolenia na pokolenie a nasze prace opieramy na sprawdzonej technologii z pod samych Tatr. Czytaj dalej...

Najnowsza realizacja

Do góry