Jednorodzinny Bieszczady

Opis realizacji

Jednorodzinny dom w Bieszczadach, to doskonały przykład konstrukcji szkieletowej, które powstała na gotowej już podstawie – piwnicy.

Wykonanie

Przedstawiamy zbudowany przez naszą firmę jednorodzinny szkieletowy dom w Bieszczadach o powierzchni 200 m2, w całości wykonany metodą szkieletową. Dom został postawiony na wcześniej przygotowanej piwnicy. Konstrukcja obłożona została drewnem świerkowym o grubości 6,5 cm i szerokości 29 cm, w stylu imitujący płazy. Drewno pomalowane zabezpieczającą i konserwującą farbą - Sikens. Dach pokryty został drewnianymi gontami, zaimpregnowanymi na ciemny kolor. Dom szkieletowy w Bieszczadach ocieplony został watą mineralną o grubości 20 cm, co w połączeniu z zewnętrzną imitacją płazów o grubości 3,5 cm, daje doskonałą izolację cieplną i zapewnia komfort zarówno zimą i latem.

Dodatkowo w domu wstawione zostały drewniane okna oraz drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, a także komponujące się do całości konstrukcji drewniane schody. Zarówno okna jak i drzwi wykonane przez naszą firmę.

Technologie użyte w projekcie

  • Przyjazny naturze
  • Drewno świerkowe
  • Energooszczędny
  • Okna

Kontakt z naszą firmą

Email: biuro@plazdom.pl

Kom: 723 779 299

Szanowni Klienci

Wychodząc na przeciw Waszym potrzebom i wymaganiom,
firma Płazdom oferuje Wam wykonanie ekologicznych, funkcjonalnych i tradycyjnych góralskich domów z bali i płazów.

Jesteśmy firmą rodzinną, w której doświadczenie jest przekazywane z pokolenia na pokolenie a nasze prace opieramy na sprawdzonej technologii z pod samych Tatr. Czytaj dalej...

Najnowsza realizacja

Do góry